VOLEJTE: 728 366 573 DŮLEŽITÉ INFORMACE
 logo

Fitness Aréna Poděbrady - rozvrh cvičení

Rozvrh skupinových lekcí

Fitness Aréna Poděbrady - rozvrh cvičení

Popis jednotlivých lekcí

Břicho 30

Třicetiminutová lekce zaměřená na zpevnění, aktivaci a hlavně správnou souhru svalů v oblasti břicha a celého středu těla. Lekce je vhodná pro všechny – pro začátečníky, kteří chtějí zdravě začít zpevňovat svaly v okolí břicha, nebo pro pokročilé sportovce, kteří si chtějí správně zaposilovat břicho pod vedením odborníků nebo načerpat inspiraci pro další cvičení.
 

Břicho, záda

Jedinečná cvičební lekce zaměřená na posílení souhry svalů na břiše a na zádech. Základem lekce je aktivace hlubokého stabilizačního systému páteře ve všech pozicích a polohách. Využíváme prvků vývojové kineziologie, Spiraldynamik, Akrální koaktivační terapie, SM systému i systému Pilates. Lekce je vhodná pro všechny, komu nejsou lhostejné svaly v oblasti páteře. Je vhodná jako prevence, ale i terapie bolestí zad a kompenzace celodenního sezení či jednostranného přetěžování pro začátečníky i velké sportovce.
 

Pilates, Pilates plus

Lekce Pilates se zaměřuje na svaly středu těla a optimální souhru těchto svalů s okolními svalovými řetězci. Systém cvičení Pilates prošel od svého vzniku velkým vývojem, aby se přiblížil potřebám dnešní populace. Každá naše lekce je přizpůsobená příchozím cvičencům a jejich individuálním problémům. Využíváme velké množství pomůcek a speciálních technik prolínajících se s Pilates metodou. Na své si přijdou ti, kteří začínají, i sportovci, kteří potřebují lépe poznat, vnímat a zkoordinovat svaly svého těla. Pilates plus je lekce vždy s nějakou pomůcku např. Sball, Foam roller, Magic circle, Flowin, Theraband, fitball, masažní ježek či obyčejný kamínek a další překvapení. :-)
 

TRX, TRX a posilovna

Cvičební lekce, kde se využívá závěsný systém TRX pro funkční posílení svalů celého těla. Zásadní jsou svaly středu těla a jejich propojení s ostatními svaly. Jedná se o silové cvičení s váhou vlastního těla, kde můžeme dobře regulovat zátěž podle polohy těla. Je proto bezpečné a efektivní pro lidi s různou kondicí. V našich TRX lekcích klademe velký důraz na správné individuální provedení. Lekce TRX a posilovna jsou kombinací silových cviků na závěsném systému TRX a cviků zaměřených zvláště na dolní partie těla s využitím posilovacích strojů i s váhou vlastního těla.
 

Kruhový trénink

Komplexní cvičení, kde se zapojují všechny svaly těla tak, aby byly funkční i v běžném denním životě. Během této lekce se střídají stanoviště zaměřené na různé partie těla – zlepšujete tak vytrvalost, kondici i sílu. Naše kruhové tréninky nejsou bezmyšlenkově rozložené cviky. Lekce je vedená cíleně a zdravě, každému jsou cviky individuálně přizpůsobené, využíváme řadu funkčních i crossfitových pomůcek.
 

Flowin

Cvičební lekce zaměřená na komplexní zvýšení síly i kondice, procvičení všech partií těla. Cvičení je založeno na principu přirozených a plynulých pohybů na skluzné desce Flowin, bez doskoků a přetěžování velkých nosných kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost těla, přičemž je velice jednoduché regulovat intenzitu zátěže. Lekce je tedy vhodná pro sportovce i začínající cvičence. Předcvičovat, motivovoat a zdravě vést Vás na lekci Flowin budou jediní master trenéři Flowin v České republice.
 

Intervalový trénink

Intervalový trénink je kruhový trénink o vyšší intenzitě zaměřený na celkovou kondici a kardiovaskulární vytrvalost. Během cvičení se střídají krátké a dlouhé intervaly odpočinku i cvičení. Využívá se řada pomůcek, cviky jsou dynamičtějšího charakteru a zaměřené na více svalových partií najednou. Lektor určuje intervaly cvičení a odpočinku a zároveň hlídá správné a zdravé provedení každého cviku.
 

Hatha Jóga

Jedna z pomalejších forem jógy, vhodná pro sportovce i nesportovce. Využívá se zde delších výdrží v jednotlivých cvičebních ásanách a následně relaxačních pozic, aby došlo k potřebnému doznění a uvědomění si jednotlivých cviků. Během cvičení dbáme na správné a zdravé provedení cvičebních pozic, ke každému přistupujeme individuálně a dbáme na to, aby nedocházelo k nezdravému zvyšování kloubního rozsahu (zvláště u hypermobilních jedinců) a tím k nežádoucímu přetěžování kloubního aparátu.
 

Cvičení seniorů

Cvičení pro všechny mladší i starší seniory, kteří si chtějí udržet sílu i kondici a předcházet tak problémům spojeným s postupným stárnutím organismu. Cvičení je vedené formou kruhového tréninku, který zahrnuje silové cviky pro důležité svalové partie, cviky pro kardiovaskulární zdatnost na trenažerech, cviky pro nácvik stability a běžných denních činností. Důsledně dbáme na individuální potřeby jednotlivých cvičících. Lekce je vedena pohybovým specialistou nebo fyzioterapeutem.


 

Boot camp

Kondiční cvičení pro všechny, kteří mají rádi sportování na čerstvém vzduchu v Polabí. Lekce vedená tak, aby jí zvládl i nevelký sportovec, je zaměřená na komplexní trénink svalů celého těla. Součástí tréninku jsou různé techniky běhu, skákání, lezení, posilování i plazení. Je to týmový hravý trénink pro získání fyzické kondice a vytrvalosti.
 

AR kruháč

Aerobně rezistentní kruhový trénink je čtyřicetipětiminutová ranní lekce, ve které se střídají posilovací a odporová cvičení na různé partie těla. Využíváme řadu funkčních pomůcek i posilovacích strojů - lekce probíhá v sále i posilovně. Je vhodná pro ty, kteří chtějí zlepšit celkovou kondici, sílu i vytrvalost a mít odcvičeno hned po ránu.
 

Cvičení pro maminky (s dětmi)

Lekce, ve které cvičí maminky a děti jakéhokoliv věku si hrají, leží či se plazí a lezou okolo :-). Poklidná lekce vedená formou kruhového tréninku na počty opakování pro procvičení svalů celého těla a dostání se do kondice po porodu. Trénink zaměřený na všechny důležité svalové partie je sestaven tak, aby mohly maminky již po šestinedělí začít se zdravým cíleným pohybem.
 

Cvičení pro těhotné

Lekce pro nastávající maminky v jakémkoliv období těhotenství. Lekce je přizpůsobená aktuálnímu stavu a kondici cvičících žen. Zaměřujeme se na cvičení pro udržení správného držení těla během těhotenství i po něm, prevenci bolestí páteře, posílení důležitých svalů středu těla, udržení kondice a předcházení nežádoucích problémů spojených s těhotenstvím.
 
OTEVÍRACÍ DOBA:
 
Po 6:00  - 21:00
Út 6:00  - 21:30
St 6:00  - 21:00
Čt 6:00  - 21:30
6:00  - 21:00
       
So 8:00  - 15:00
Ne 9:00  - 20:00
       
 
  linka  
  rezervace  
  linka  
 
Fitness-Arena.CZ
Centrum zdravého pohybu

PIONÝRŮ 50 PODĚBRADY 290 01
IČO: 71109218
Tel. 728 366 573
Facebook: fitness arena - centrum zdravého pohybu
SKYPE: Fitness Arena ICQ: Fitness Arena
 
  linka  
 
V našem centru:
na Vás čeká rodinná atmosféra, jsme vždy připraveni Vám poradit, můžete pohodlně zaparkovat, můžete platit kartou nebo zaměstna-neckými benefity, můžete si přivést své zvířecí (i jiné) miláčky a mazlíčky, podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot
* cvičíme zdravě:-)
 
     
  podporujeme bosou chůzi, můžete si zde zakoupit Vivo barefoot  
 
Copyright © 2016 CENTRUM ZDRAVÉHO POHYBU - Fitness Arena Poděbrady - sitemap - webmaster ZMORWARE( AS )